O Missme

 

 

 

POCZĄTEK

Marka Missme powstała z połączenia kilku pasji, które stopniowo i w sposób niezwykle twórczy wpłynęły na moje życie. Zmieściłam w niej wszystkie swoje marzenia, najpiękniejsze wspomnienia i radość, którą chcę się z Tobą dzielić każdego dnia!

 

MISJA

Jedną z misji Missme jest zachęcenie Cię do odkrywania świata, bogactwa które nam ofiarował. Chciałabym w swoich kolekcjach zawrzeć piękno natury, różnorodność pochodzącą z najodleglejszych zakątków świata, oraz miłość do ludzi i do Planety!

Zależy mi również na tym, żeby moje ubrania nie tylko dobrze na Tobie wyglądały, ale i ułatwiały Ci życie, gdziekolwiek będziesz je nosić! Chciałabym by każda rzecz którą wybierzesz, była z Tobą przez wiele lat, i nigdy Ci się nie znudziła!

Podążając za Missme odwiedzisz wspaniałe miejsca, zobaczysz cudownych ludzi - podobnych do Ciebie ale i zupełnie innych, doświadczysz piękna i spojrzysz na życie z zupełnie innej perspektywy, poczujesz zapach oceanu i słońca, usłyszysz szum fal i cykanie karaibskich żab, dotkniesz piasku, zanurzysz się w świecie egzotycznych smaków, pobłądzisz w tropikalnym lesie, skryjesz w cieniu palmy, zdobędziesz szczyt wulkanu...  

Nie oczekuj od Missme stałości! Zmieniać będzie się wraz z każdą kolejną podróżą, każdym poznanym człowiekiem, nowym doświadczeniem... Niezmienne pozostanie w niej tylko lato, słońce i szczęście.

 

STYL

Missme to ubrania dla kobiet odważnych i ceniących niezależność, kobiet które nie oglądają się za siebie, nie porównują do innych, podążają za marzeniami i spełniają je. 

 

KOBIETA

Missme to kobieta zmysłowa, świadoma swojej kobiecości, eksponująca ją w sposób przemyślany, delikatny i niedosłowny. To również kobieta aktywna i ciekawa świata, otwarta na ludzi i doświadczenia, kobieta kolekcjonująca piękne chwile i wspomnienia, ale nie żyjąca przeszłością, chcąca czerpać z życia garściami i nigdy niczego nie żałować!

Bestsellery
Spodnie Malaika Naturalne
Spodnie Malaika Naturalne
299,00 zł 149,50 zł
Sukienka Asma jagodowa
Sukienka Asma jagodowa
359,00 zł 159,00 zł
Sukienka Aziza
Sukienka Aziza
399,00 zł 199,50 zł
Sukienka Inaya poziomkowa
Sukienka Inaya poziomkowa
249,00 zł 169,00 zł
Top kąpielowy Marmari limonka
Top kąpielowy Marmari limonka
89,00 zł 39,00 zł
Top Mya Pudrowo-cielisty
Top Mya Pudrowo-cielisty
179,00 zł 59,50 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl